Nawigacja elektronika jachtowa

Nawigacja i elektronika na łodzi motorowej to niezmiernie ważny element wyposażenia. Poruszająca się z dużą prędkością łódź motorowa w bardzo różnych i zmiennych warunkach absorbuje większość uwagi sternika, nie pozostawiając zbyt wiele czasu na kontrolę różnych parametrów.

Dlatego deska rozdzielcza powinna być jak najbardziej przejrzysta a wskaźniki i urządzenia nawigacyjne wyraźne i czytelne. Sternik musi mieć możliwość zebrania jednym rzutem oka jak najwięcej informacji na temat parametrów pracy łodzi, czynników zewnętrznych oraz drogi.

Projektując tego typu instalację staramy się zebrać jak najwięcej informacji od armatora tak aby urządzenia zastosowane przez nas były najbardziej przyjazne dla jego oka. Dysponujemy kilkoma rodzajami wskaźników kontrolnych silnika, steru, triumu, zintegrowanych wyświetlaczy LCD.

W ofercie są sondy głębokości, GPS, wskaźniki zużycia paliwa takich firm jak Garmin, Northstar i wielu innych światowych firm , z którymi współpracujemy. Na wszystkie elementy składowe i na robociznę dajemy gwarancję.